Przedstawiciel medyczny / Przedstawiciel farmaceutyczny (naukowy)

Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Warszawa i okolice, mazowieckie

Jedna z najmłodszych i najprężniej działających na Rynku firm farmaceutycznych, w związku z ciagłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrwalanie kontaktów ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym na wybranym terenie
  • Realizacja strategii promocji produktów
  • Edukacja środowiska medycznego i farmaceutycznego

 Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Gotowość do wykonywania pracy wymagającej dużej aktywności w terenie
  • Działalność zgodnie ze standardami firmy
  • Doświadczenie w branży handlowej, będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia podstawowego i systemu premiowego
  • Umowę o pracę
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Samochód służbowy
  • Tablet
  • Telefon
  • Dodatkowy system szkoleń
  • Możliwość awansu zawodowego
Aplikacje (CV + list motywacyjny) wraz z aktualnym zdjęciem prosimy nadsyłać klikając przycisk APLIKUJ.