Przedstawiciel Medyczny - Polska Południowa

Biochem Polska Sp. z o.o.

Piaseczno, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Medyczny - Polska południowa - województwa: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie i podkarpackie.

Ciekawa praca w dynamicznym zespole, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku medycznym.
Promocja i sprzedaż wyrobów medycznych w szpitalach na przydzielonym obszarze.
Realizacja planów sprzedaży na przydzielonym obszarze.
Prowadzenie szkoleń i prezentacji wyrobów medycznych dla personelu medycznego.
Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych.
Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży, narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy

Wymagania

Wykształcenie wyższe - preferowane farmaceutyczne
Doświadczenie handlowe
Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych
Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych - posiadanie prawa jazdy kat. B
Znajomość branży sprzętu medycznego a zwłaszcza sprzętu jednorazowego użytku na potrzeby anestezjologii i intensywnej terapii oraz oddziałów onkologicznych

Prezentacja firmy

Wieloletni dostawca sprzętu medycznego na rynek krajowy. Zajmuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi