Przedstawiciel medyczny (branża techniczna), region: mazowieckie

AP Uniapol Development Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • rozwój rynku sprzedaży na powierzonym regionie,budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, głównie z firmami instalacyjnymi oraz projektującymi oświetlenie,
  • tworzenie i opracowanie ofert handlowych,
  • prowadzenie prezentacji handlowych, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych,
  • doradztwo z zakresu techniki świetlej,
  • realizacja planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premię od wyników,
  • narzędzia pracy: samochód służbowy (również do celów prywatnych), notebook, telefon komórkowy,
  • dużą samodzielność w działaniu.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte odpowiednimi wynikami,
  • doświadczenie zawodowe w branży technicznej – mile widziane doświadczenie w branży oświetlenia,
  • posiadanie bazy zrealizowanych inwestycji
  • wykształcenie min. średnie – preferowane wyższe,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej AP UNIAPOL Development dostarcza elasty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi