Przedstawiciel Medyczny (aparaty RTG)

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1120120

Przedstawiciel Medyczny

Zadania:
  • aktywne promowanie oraz sprzedaż sprzętu medycznego na przydzielonym terenie (aparaty RTG)
  • opracowywanie ofert sprzętowych i zawieranie umów sprzedażowych,
  • przeprowadzanie szkoleń dla personelu medycznego,
  • stały monitoring wymagań oraz poziomu zadowolenia Klientów

Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 2 –lata doświadczenia w pracy na stanowisku handlowo-sprzedażowym w branży sprzętu medycznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, dyspozycyjność

Nasz Klient oferuje:
  • umowę o pracę, wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, szkolenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland