Przedstawiciel Medyczno-Farmaceutyczny

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient – dystrybutor wyrobów medycznych – poszukuje kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczno-FarmaceutycznyMiejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
    lub Farmaceutycznego
  • znajomość branży laryngologicznej będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność budowania i podtrzymywania relacji z klientami
  • zdolności handlowe i komunikacyjne
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • chęć do rozwoju i nauki
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • promowanie produktów medycznych firmy w kontaktach z lekarzami laryngologami
  • realizacja planu sprzedaży w powierzonym terenie – sprzedaż do aptek
  • nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych relacji w środowisku medycznym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwość rozwoju
  • miłą atmosferę pracy w firmie

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.