Opis stanowiska pracy

Osoby zatrudniane na tym stanowisku będą miały doskonałe możliwości
do rozwoju własnych umiejętności zawodowych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - KONSULTANT

do zadań  należeć będzie

przedstawieniu naszej oferty
bezpośrednio u wskazanych przez nas osób.

Zgłaszają się do nas zainteresowane osoby. Do zadań Przedstawiciela należy bezpośrednie dotarcie do takiej osoby, przedstawienie naszej oferty i zapisanie na kurs nauki. Praca i dojazdy na terenie swojego województwa, godziny pracy: w tygodniu popołudniami oraz lub w weekendy.

 Oferujemy:

  • Dowolne formy zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie /podstawa + premia/
  • Gotowe rozwiązania i sprawdzone metody działania
  • Ciekawą pracę w nienormowanym czasie
  • Nowoczesny i konkurencyjny produkt
  • Bezpłatne szkolenie i wsparcie
  • Miłą atmosferę i zgrany zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Gotowość do pracy również w weekendy (niedziela wg uznania)
  • Motywacja do pracy mobilnej związanej z podróżowaniem w regionie
  • Komunikatywność, zaangażowanie w realizację celów, obowiązkowość

więcej o nas na: www.maximus.edu.pl

Prezentacja firmy

CRE MAXIMUS jest ogólnopolską szkoła zajmującą się kształceniem d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi