Opis stanowiska pracy

Praca Konsultanta Oświatowego polega na przeprowadzaniu prezentacji z zakresu technik efektywnego uczenia się(błyskawiczne czytanie,techniki pamięciowe) u osób wcześniej zainteresowanych(uczniowie szkół średnich i gimnazjum). Praca w godz.15-21 oraz w weekendy, ze względu na możliwość organizacji lekcji.Zapewniamy gruntowne szkolenia i wyjścia stażowe.

Oferujemy:
-wysokie wynagrodzenie prowizyjne
-atrakcyjny i motywacyjny system premiowy
-bezpłatne szkolenia i materiały prezentacyjne
-ciągłość pracy oraz bazę zgłoszeniową zainteresowanych klientów
-wsparcie ludzi o bogatym doświadczeniu
-miłą i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

-Wykształcenie min.średnie(preferowane wyższe)
-Prawo jazdy i samochód osobowy
-Bardzo wysoka kultura osobista
-Kreatywność i duża samodyscyplina
-Dyspozycyjność, popołudniami i w weekendy(niedziela według uznania)
-Bieżące raportowanie pracy zgodne procedurami firmy
-Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych lub przeprowadzaniu wszelkich prezentacji,lub znajomość technik pamięciowych

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szkoleniami,kursami oraz innymi formami kształc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
w zależności od efektów i zaangażowania
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi