Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel Kancelarii

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Wejherowo, Lębork, Pruszcz Gdański, Władysławowo, Słupsk, Kościerzyna, Kartuzy,

Zakres obowiązków:

• aktywne docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach i zdarzeniach losowych
• fachowe i rzetelne doradztwo w zakresie oferowanych usług
• podpisywanie umów i pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji
• współpraca z Klientami oraz lokalnymi organizacjami w celu promocji misji firmy
• dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klienta

Zapewniamy:

• współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę agencyjną
• atrakcyjne warunki finansowe przekraczające średnia krajową
• konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
• zaliczki od każdej podpisanej umowy
• nienormowany czas pracy
• uczestnictwo w atrakcyjnych szkoleniach zakończonych certyfikatami
• materiały promocyjne, marketingowe
• możliwość budowania własnego zespołu doradców
• miłą atmosferę pracy

Wymagania

Oczekujemy:

• doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze Klienta
• gotowości do pracy w terenie
• umiejętności organizacji pracy własnej
• samodzielności w działaniu
• zaangażowania i rzetelności w stosunku do wyznaczonych zadań
• mile widziane doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, nieruchomości, finansów
• mile widziana znajomość lokalnych społeczności
• prawo jazdy nie wymagane, ale mile widziane

Prezentacja firmy

Promore jest firmą oferującą usługi z zakresu szeroko rozumianego doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia