Przedstawiciel Kancelarii Prawnej

Eureka-Finanse Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Kancelarią Prawną a nasze główne cele to profesjonalne reprezentowanie osób poszkodowanych w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z całego kraju na stanowisko:

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie spraw odszkodowawczych (osób poszkodowanych),
- podpisywanie umów z klientami w imieniu Kancelarii,
- prawidłowa weryfikacja wymaganych dokumentów, oraz pomoc klientowi w skompletowaniu
dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu likwidacji szkody.

Wymagania:
- zaangażowanie, sumienność i uczciwość,
- wysoka kultura osobista,
- komputer z drukarką i dostępem do internetu,
- nie wymagamy doświadczenia (oferujemy pakiet szkoleń tematycznych),

Oferujemy:
- umowę zlecenie lub działalność gospodarcza (umowa agencyjna),
- wysokie zarobki (prowizja własna przy dużym zaangażowaniu),
- dla liderów – możliwość budowania w przyszłości swojej grupy,
- pakiet bezpłatnych szkoleń,
- materiały reklamowe,
- wsparcie w postaci lokalnych kampanii reklamowych,
- pracę można traktować jako źródło dodatkowych dochodów

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. ‬ Ustaw nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".

Prezentacja firmy

Eureka - Finanse Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi