Przedstawiciel Kancelarii Odszkodowawczej

Duże Odszkodowania Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria odszkodowawcza Duże Odszkodowania działa na rynku usług prawnych od początku 2008 r. Rekordowe wyroki w sprawach sprawiły, że od tego czasu kancelaria osiągnęła pozycję jednej z wiodących na rynku usług związanych z pozyskiwaniem odszkodowań.

Obsługujemy klientów z całego kraju w sprawach o odszkodowania za wypadki komunikacyjne, błędy medyczne, odszkodowania za słupy i rury na posesji, wywłaszczenia nieruchomości, wypadki w szkole, w rolnictwie oraz w pracy.

Skuteczność naszych działań oraz grono najlepszych specjalistów zapewniły nam zaufanie klientów z całego kraju. Aktualnie nasz zespół liczy już kilkadziesiąt osób, z czego zespół prawny, to ponad 20 prawników.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Przedstawiciel kancelarii odszkodowawczej
Nr Ref.: DO/04.2014

Zakres obowiązków:

• aktywne poszukiwanie klientów,
• prezentowanie usług świadczonych przez Duże Odszkodowania.

Przedstawiciel nie gromadzi dokumentacji, ani nie udziela porad prawnych!

Oferujemy:

• ponadprzeciętne wynagrodzenie,
• warunki finansowe do negocjacji– możliwe różne systemy wynagradzania: podstawa plus prowizja, zaliczki plus prowizja, wyłącznie system prowizyjny (do 50%),
• przejrzyste warunki współpracy oparte na umowie,
• elastyczny czas pracy– może to być Twoja praca dodatkowa lub na pełen etat!,
• zwrot kosztów benzyny, zaliczki na rozmowy telefoniczne,
• bezpłatne materiały reklamowe,
• szkolenia oraz wsparcie merytoryczne ze strony wyznaczonego prawnika,
• dla najlepszych laptopy, telefony i samochody służbowe,
• współpracę z pewnym i skutecznym partnerem.

Wymagania

Oczekujemy:

• wysokich zdolności interpersonalnych i nienagannej kultury osobistej,
• zaangażowania, samodzielności oraz silnej motywacji,
• determinacji i konsekwencji w realizacji celów,
• nastawienia na sukces,
• etyki w działaniu,
• wykształcenia minimum średniego,
• doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży mile widziane.

Jesteś OSOBĄ
otwartą, wytrwałą, nastawioną na sukces i lubiącą wyzwania?

Dołącz do naszego zespołu!

Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej możliwości przetwarzania danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Kancelaria odszkodowawcza Duże Odszkodowania działa na rynku usłu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta