PRZEDSTAWICIEL KANCELARII ODSZKODOWAWCZEJ

Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań

Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań działa na rynku odszkodowawczym od 2006 roku. Specjalizujemy się w dochodzeniu wszelkiego rodzaju odszkodowań zarówno od Towarzystw Ubezpieczeniowych, jak również innych podmiotów. Podstawą naszego działania jest etyka. Działamy skutecznie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko

Przedstawiciel kancelarii odszkodowawczej
w miastach: Suwałki

Opis stanowiska:
Przedstawiciel jest naszym reprezentantem w terenie. Do jego obowiązków należy :
- pozyskiwanie nowych Klientów dla kancelarii w regionie
- przygotowanie podstawowej dokumentacji odszkodowawczej
- czas pracy - w dowolnych godzinach.

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie i wysokie premie prowizyjne
- wyjątkowy system szkoleń (indywidualny coach)
- możliwości rozwoju ścieżki kariery (awans na Managera Regionu)

Wymagania

Wymagania:
- wysoka kultura osobista
- zdolności interpersonalne
- umiejętność realizacji celów zawodowych
- doskonała organizacja czasu pracy
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• doświadczenie w branży odszkodowawczej, ubezpieczeń, finansów, OFE, medycznej
• doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Prezentacja firmy

Europejskie Centrum Dochodzenia Odszkodowań działa na rynku odszk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
50PLN - 500PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting