Przedstawiciel Kancelarii Odszkodowawczej. Bez zobowiązań.

PCPP Sp. z o.o.

40-026 Katowice, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zostań Agentem Polskiego Centrum Pomocy Poszkodowanym

Oferujemy najwyższe wynagrodzenie prowizyjne na rynku.

Co miałbyś robić?

  1. Mógłbyś aktywnie poszukiwać poszkodowanych, ale nie musiałbyś też robić nic! Dlaczego? Wystarczy jeśli wiesz, że ktoś w Twojej okolicy, albo spośród osób najbliższych doznał uszczerbku na zdrowiu, miał wypadek komunikacyjny, stracił tragicznie osobę mu bliską, miał wypadek w pracy, lub został dotknięty błędem lekarskim - poleć mu Polskie Centrum Pomocy Poszkodowanym!
  2. Nie musisz więc aktywnie pozyskiwać dla nas Klienta. Jeśli będziesz wiedział, że ktoś potrzebowałby naszego wsparcia, poleć mu Polskie Centrum Pomocy Poszkodowanym. Jeśli zawrzemy umowę z Klientem i wygramy sprawę, masz gwarancję wypłaty wynagrodzenia!
  3. Możesz też zawrzeć umowę z Klientem w naszym imieniu. Udzielimy Ci pełnomocnictwa, abyś miał w tym zakresie samodzielność.

Czy coś jeszcze?

Absolutnie nic!

 To my prowadzimy sprawę. Prowadzimy ją do samego końca, reprezentując Klienta także w postępowaniu Sądowym, angażując w nią swoich prawników.  Jeśli wygramy aż 30% naszej prowizji, po jej otrzymaniu, przelewamy na Twoje konto bankowe!

Przykład:

 Wygrywamy dla Klienta 300.000,00 zł za uszkodzenie ciała w wypadku komunikacyjnym. Nasza prowizja to np. 20 % czyli 60.000,00 zł.

Twoje wynagrodzenie = 18.000 zł!A to wszystko za zgłoszenie nam sprawy jednego Klienta!

Funkcjonujemy na rynku już ponad pięć lat. Jesteśmy profesjonalistami. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu szerokiego spektrum spraw odszkodowawczych. Aż 96 % procent powierzonych nam spraw kończy się sukcesem. Zespoły naszych prawników pracują też więc na Twoje wynagrodzenie!

Jakie mamy wymagania?

  1. Wysoka kultura osobista.
  2. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  3. Zaangażowanie i wola zrozumienia problemu Klienta.
  4. Wcześniejsza współpraca na stanowisku handlowca lub agenta będzie dodatkowym atutem.

Jeśli jesteś zdecydowany skontaktuj się z nami. Dostaniesz wzór umowy, opis przyszłej współpracy. Umowę zawieramy na czas nieokreślony. Możesz traktować współpracę z nami jako jedyne źródło dochodu, ale może to być także Twoje dodatkowe zajęcie. Po podpisaniu umowy możesz już czuć się członkiem naszego zespołu. Bez jakichkolwiek zobowiązań, bez jakichkolwiek kosztów!

Wymagania

Wysoka kultura osobista.
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Zaangażowanie i wola zrozumienia problemu Klienta.
Wcześniejsza współpraca na stanowisku handlowca lub agenta będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Polskie Centrum Pomocy Poszkodowanym.<br/>Posiadamy wieloletnie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta