Przedstawiciel Handlowy(dział sprzęt i maszyny rolnicze)

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Opole

Covebo Human Resources Sp. z o.o. Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

KRAZ 4556
Opis stanowiska:
• przygotowywanie wspólnie planów działań i sprzedaży dla poszczególnych klientów,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• nawiązywanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,
• realizowanie planów sprzedaży według założonych celów i polityki firmy,
• przygotowywanie i składanie ofert sprzedaży,
• prowadzenie negocjacji handlowych,
• dynamika działania.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego,
• wynagrodzenie zasadnicze+ premia ,
• umowa o pracę,
• pracę w profesjonalnym ukierunkowanym na sukces zespole,
• samochód służbowy, laptop, telefon.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży w branży maszyn/ znajomość sprzętu rolniczego będzie szczególnym atutem,
• znajomość technik sprzedaży,
• zainteresowania branżą mechaniczną ,
• łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
• samodzielność i konsekwencja w działaniu,
• umiejętne planowanie czasu,
• prawo Jazdy kat.B.