Przedstawiciel handlowy

Formed Sp. z o.o. Sp. k.

Żywiec, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Przedstawiciel handlowy województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

• realizacja założonych celów sprzedażowych,
• prowadzenie negocjacji handlowych,
• bieżące raportowanie,
• nawiązywanie nowych kontaktów i obsługa obecnych klientów
• budowa bazy klientów na terenie pracy

Wymagania

• praktyczna wiedza z zakresu zamówień publicznych i procedury przetargowej
• mile widziana znajomość branży medycznej w zakresie odpowiadającym profilowi firmy
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
• umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
• dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
• umiejętność obsługi komputera
• prawo jazdy kat. B
• reprezentatywność oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy:
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
• pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na sukces
• atrakcyjne wynagrodzenie (pensja, premia, prowizja)
• liczne szkolenia handlowe i produktowe

Prezentacja firmy

Formed to oferent i producent sprzętu medycznego, posiada najwyżs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia