Opis stanowiska pracy

AVENTEK technologies Sp. z o.o. Producent maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarce odpadami, z siedzibą w Złotnikach poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

region Wielkopolska

ZADANIA:

  • aktywne zdobywanie nowych Klientów
  • obsługa stałych Klientów w aspekcie bieżących potrzeb i oczekiwań
  • zarządzanie i koordynacja całością projektów prowadzonych dla Klienta,
  • samodzielne przygotowywanie prezentacji produktów firmy
  • negocjowanie warunków umowy z klientami w oparciu o ustalone z zarządem warunki brzegowe
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • realizacja założonych planów
  • raportowanie
  • montaż i/lub naprawa sterowań oraz układów elektrycznych pras, prasokontenerów oraz belownic do odpadów

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w branży handlowej mile widziane;
  • znajomość branży recyklingu mile widziana;
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, poczty elektronicznej, Internetu;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • kreatywność, samodzielność i rzetelność w działaniu.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z kapitałem niemieckim
  • pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

AVENTEK technologies Sp. z o.o. producent wysokiej jakości pras do odpad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta