Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • dbanie o długofalowe relacje z nowym i obecnymi Klientami na powierzonym terenie;
  • realizowanie budżetów sprzedażowych;
  • zapewnianie klientom firmy doradztwa technicznego.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bądź na podobnym stanowisku pracy;
  • niezbędnej wiedzy technicznej z zakresu elektrotechniki (preferowane wykształcenie kierunkowe),
  • znajomość lokalnego rynku inwestycyjnego;
  • duża samodzielność i samodyscyplina;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komókowy
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Prezentacja firmy

P.H. Alfa-Elektro Sp. z o.o. jest jednym z liderów rynku dystrybu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis