Opis stanowiska pracy

Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus, producent frontów meblowych i systemów do zabudowy wnęk poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy na woj.: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie.

Główne zadania:

- opieka nad istniejącą siecią sprzedaży, aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych, jazda samochodem służbowym (w tym wyjazdy kilkudniowe)

Oferujemy:

pracę w młodym i dynamicznym zespole, szkolenie ze znajomości asortymentu, umowę o pracę.

Zapewniamy narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.

Wymagania

- nastawienie na realizację celów, optymizm, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Prezentacja firmy

Mazowiecka Fabryka Mebli Stanplus produkuje wysokiej jakości syst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne