Opis stanowiska pracy

Jesteśmy należącym do międzynarodowej grupy firm (www.tech-masters.eu/pl) przedsiębiorstwem handlowym w dziedzinie dystrybucji materiałów do napraw i konserwacji maszyn i urządzeń.
Od 1998 roku dostarczamy naszym klientom przodujące rozwiązania w branży utrzymania ruchu.
Dla dalszego rozwoju naszej firmy i uzupełnienia naszego zespołu szukamy:
Osób o przedsiębiorczym sposobie myślenia, którym powierzymy na zasadach wyłączności przedstawicielstwo handlowe w określonym regionie Polski.
Zadania:
Bezpośrednia sprzedaż produktów poprzez ich prezentację u klientów instytucjonalnych przez 5 dni w tygodniu, w tym:
- samodzielne zdobywanie nowych klientów,
- utrzymanie kontaktów handlowych ze stałymi klientami.
Zadanie wymaga codziennego bycia w trasie, każdorazowo z możliwością powrotu do domu.
Zapewniamy:
Możliwość urealnienia marzeń oraz długotrwałą współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną, bezpłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne a także niezbędne narzędzia do wykonywania zawodu handlowca, atrakcyjny system gratyfikacji prowizyjnej, samochód firmowy i telefon komórkowy, stałą pomoc zespołu przedstawicieli z 17-letnim doświadczeniem, możliwość szybkiego awansu, szczególnie dla osób z umiejętnością języków obcych (angielski, niemiecki).
Jeżeli spełniasz nasze wymagania i chcesz zmierzyć się trudnym zadaniem jakie stoi przed każdym handlowcem nie czekaj, wyślij swoją aplikację.

Wymagania

Wymagania:
Silna motywacja do ciężkiej pracy z nastawieniem na długofalowy sukces, kreatywność w działaniu i przedsiębiorczy sposób myślenia, stabilna sytuacja rodzinna oraz finansowa, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności oraz sprzedaży bezpośredniej.

Prezentacja firmy

Jako przodująca w bezpośredniej sprzedaży firma, jesteśmy od wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta