Klient infoPraca

Przedstawiciel handlowy

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Zielona Góra i okolice

Polska firma handlowa, lider w kompleksowej dystrybucji dla branży automotiv, poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie w perspektywie wieloletniej
  • Szkolenia początkowe i cykliczne oraz stała opieka techniczna w terenie, w tym intensywny 3 miesięczny program wdrożeniowy
  • Współpracę na zasadach kontraktu w oparciu o działalność gospodarczą
  • Ubezpieczenie na życie w wysokim standardzie
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie własnej bazy Klientów (sektor B2B)
  • Doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań technicznych u Klientów (przy wsparciu konsultantów technicznych)
  • Kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami biznesowymi
  • Badanie potrzeb potencjalnych Klientów, budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert – prezentacji handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie techniczne mile widziane
  • Determinacja i efektywność w pracy
  • Swoboda w kontaktach interpersonalnych, umiejętności negocjacyjne
  • Praktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucji
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.