Opis stanowiska pracy

Firma MASIL OUTSOURCING – Karol Mazur, zajmuje się stałym nadzorem BHP w budownictwie przemysłowym, energetycznym oraz w zakładach produkcyjnych.
Dokonuje m.in. oceny ryzyka zawodowego oraz analizy bezpieczeństwa maszyn. Organizuje szkolenia – wstępne i okresowe.
Od ponad 20 lat służy pomocą swoim Klientom.
Dołącz do firmy na samodzielne stanowisko jako:

Specjalista ds. Handlowych
Zadania:
- Spotkania z potencjalnymi klientami
- Wyszukiwanie nowych inwestycji- zdalnie
- Przygotowywanie ofert dla nowych klientów
- Utrzymywanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami firmy
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomości rynku budowlanego związanego z przemysłem
- Doświadczenia w ww. zawodzie
- Mile widziana znajomość branży BHP
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Warunki zatrudnienia:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
- Wynagrodzenie: podstawa + wysokoprocentowa premia
- Niezbędne narzędzia do pracy: auto, laptop, telefon, biuro
- Udział w ciekawych projektach i pracę w zgranym zespole
- Dostęp do profesjonalnej platformy do wyszukiwania inwestycji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą linku aplikacyjnego.

Numer wpisu do rejestru 13471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca BPO / outsourcing