Przedstawiciel Handlowy

GetHelp.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

GetHelp.pl sp. z o.o.

GetHelp.pl - Gwarancje na auta używane

Największa firma gwarancyjna w Polsce. Lider branży motoryzacyjnej którego sukces budowany jest w oparciu o zaangażowaną i zmotywowaną kadrę wpieraną przez nowoczesne technologie.

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Zadania:

  • rozwój sprzedaży w swoim regionie,
  • realizację indywidualnych planów sprzedażowych,
  • budowanie trwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • szkolenia i dbałość o zachowanie wysokich standardów usług.

Poszukujemy osoby:

  • młodej, pozytywnie nastawionej do świata,
  • ambitnej, ceniącej ciągły rozwój swój i firmy,
  • z doświadczeniem w sprzedaży,
  • gotowej do częstych podróży służbowych,
  • posiadającej ważne prawo jazdy.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w pracy, wpływ na rozwój firmy,
  • samodzielne stanowisko w zespole handlowym,
  • brak monotonii - multi-zadaniowe środowisko pracy,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + bonusy),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GetHelp.pl z siedzibą w Łodzi ul. Przybyszewskiego 99 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GetHelp.pl z siedzibą w Łodzi przy ul. Przybyszewskiego 99. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

GetHelp.pl Gwarancje na auta używane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia