Przedstawiciel handlowy

Double II s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Reklamowa DOUBLE zatrudni Przedstawiciela Handlowego / Doradcę

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów na rynku wrocławskim i dolnośląskim

Godne reprezentowanie firmy w działaniach handlowych i marketingowych

Budowanie długofalowych relacji z klientami firmy

Realizacja planów sprzedażowych i akcji promocyjnych

Współpraca z zespołem firmy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w Agencji Reklamowej działającej od 1992 r.

Umowa o pracę na pełnym etacie ( 8 godz. dziennie)

Motywacyjny system wynagrodzenia

Samochód do przejazdów służbowych, komputer, telefon komórkowy

Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrze

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie średnie

Nienaganna opinia z poprzednich miejsc pracy

2 letnie doświadczenie w branży Reklamowej lub zbliżonej B2B

Umiejętność wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów

Zdolności organizacyjne, kreatywność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

Prawo jazdy kat. B

Biegła obsługa podstawowych programów Office / Windows.

Prezentacja firmy

Firma DOUBLE powstała 2 listopada 1992 roku. <br/> <br/>Od 1993 r. zajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja