Przedstawiciel handlowy

JOBME S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Stałego Klienta, firmy produkcyjnej z branży technicznej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:
• Sprzedaż produktów firmy na podległym terenie
• Realizację planów sprzedażowych
• Pozyskiwanie nowych klientów
• Obsługę obecnych klientów
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Raportowanie wyników
• Obsługę powierzonego terenu: dolnośląskie i opolskie

Klient oferuje:
• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę na pełen etat
• wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
• niezbędne narzędzia pracy
• samodzielne stanowisko

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• min. 1-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w branży technicznej
• czynnego prawa jazdy kat. B
• znajomości MS Office
• gotowości do pracy w systemie home-office
• komunikatywności, odpowiedzialności
• umiejętności negocjacyjnych

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi