Opis stanowiska pracy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i krajów CEE od 2009 roku. Zajmujemy się rekrutacjami na stanowiska kierownicze i specjalistyczne we wszystkich obszarach biznesu. Zatrudniamy wyłącznie konsultantów z doświadczeniem w firmach przemysłowych, handlowych i usługowych.

Naszym klientem jest działająca w całej Polsce duża firma handlowa z branży automotive, działająca od prawie 40 lat. W związku z planowanym przez nią rozwojem sieci dystrybucji poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Wymagania:

  • komunikatywność oraz zdolność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych
  • samodzielność, zaangażowanie, solidność i odpowiedzialność
  • umiejętność koncentracji na celach biznesowych
  • kreatywność w działaniu
  • efektywne planowanie pracy
  • znajomość branży części samochodowych
  • prawo jazdy kategorii B

Główne obowiązki:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych i innych celów wyznaczonych przez przełożonych
  • planowanie i raportowanie wyników pracy w CRM
  • współpraca z centralą firmy w zakresie realizowanej polityki sprzedaży

Nasz klient oferuje:

  • motywacyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników, wynagrodzenie może wynosić 5 000 zł brutto lub więcej
  • samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy
  • możliwość awansu
  • umowę o pracę w solidnej firmie o długoletniej tradycji rynkowej
  • pracę w młodym, zaangażowanym i dynamicznym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

FUTURE TIME Doradztwo Personalne - działamy na rynku polskim i kr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi