Przedstawiciel Handlowy

Archem Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ARCHEM Sp. z o.o. – jesteśmy jednym z największych na Dolnym Śląsku dystrybutorów surowców chemicznych. Zajmujemy się importem i dystrybucją na terenie Polski surowców do produkcji oraz odczynników chemicznych i produktów laboratoryjnych.
Z zakresem działalności Archem można zapoznać się na stronie www.archem.com.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

w dziale produkty chemiczne
Region dolnośląski

Poszukujemy osób z pasją, zaangażowanych, mających proaktywne podejście do obowiązków służbowych. Tworzymy zgrany Zespół do którego chcemy przyjąć osoby odpowiedzialne i ambitne.

Opis stanowiska
• realizacja planów sprzedaży
• aktywne poszukiwanie klientów i budowanie relacji z nimi
• prezentowanie produktów i usług firmy
• prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji
• przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych, raportowanie w CRM
• monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• udział w prezentacjach i konferencjach branżowych
• współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• doświadczenie w branży chemicznej lub pokrewnej
• doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 5 lat
• zdolności i predyspozycje handlowe
• umiejętności efektywnego stosowania technik sprzedażowych i negocjacji
• rozwinięte umiejętności komunikacji i pracy w zespole
• umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji handlowych
• konsekwencja i determinacja w realizacji założonych celów
• zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa
• dyspozycyjność, mobilność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• prawo jazdy kat.B, z potwierdzonym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów min. 5 lat

Dodatkowe atuty:
• wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
• znajomość języka angielskiego
• znajomość systemu ERP i CRM

Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• ciągłe podnoszenie kwalifikacji, szkolenia produktowe u naszych dostawców,
• niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) pocztą elektroniczną z dopiskiem w temacie: Przedstawiciel handlowy.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Archem sp.z o.o. z siedzibą w Łanach, ul. Wesoła 8, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Prezentacja firmy

ARCHEM Sp. z o.o. – jesteśmy jednym z największych na Dolnym Ślą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management