Przedstawiciel Handlowy

Gostcomp

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Praca w pełnym wymiarze godzin w trybie stacjonarnym oraz wyjazdy na umówione spotkania
  • Sprzedaż usług oraz produktów oferowanych przez firmę
  • Osobista obsługa Klientów, umawianie i przeprowadzanie spotkań z Klientami, dokonywanie prezentacji
  • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie umów
  • Pozyskiwanie nowych Klientów, utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
  • Systematyczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Partnerami
  • Definiowanie i opracowywanie zapytań od Klientów i Partnerów
  • Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją zleceń
  • Opracowywanie zestawień, kosztorysów, ofert, zamówień, dokumentów do udziału w przetargach itp.
  • Realizacja polityki handlowej firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (nie akwizycja)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów biurowych: edytor tekstu (Microsoft Word), arkusz kalkulacyjny (Microsoft Excel)
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, pisania ofert, tworzenia kalkulacji cenowych
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • Bardzo dobre zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Łatwość uczenia się, chęć ciągłego poszerzania wiedzy i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Uczciwość i solidność

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość branży medycznej
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej firmie z ponad piętnastoletnim doświadczeniem
  • Stałe wynagrodzenie powiększone o premię zależną od zaangażowania, wyników oraz procent od dochodu
  • Nabycie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów
  • Podniesienie kwalifikacji poprzez zdobycie specjalistycznej wiedzy, udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Gostcomp to firma oferująca szeroką gamę produktów i usług z zakresu zaa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi