Przedstawiciel Handlowy

Made South s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MADE SOUTH s.c.
Jesteśmy hurtownią włoskich artykułów spożywczych dla restauracji, hoteli, pizzerii.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:
Przedstawiciel HANDLOWY
- Miejsce pracy: Wrocław
- Region: Wrocław, Dolny Śląsk , Polska

Opis stanowiska:
- Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów.
- Analiza potrzeb klienta, przygotowanie i prezentacja indywidualnie dobranej oferty.

Oferujemy:
- Samodzielne stanowisko pracy.
- Motywacyjny system wynagrodzeń.

Zapraszamy do współpracy!

Wymagania

Wymagania:
- Udokumentowane, minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
(w branży spożywczej) podparte wynikami.
- Prawo jazdy kategorii B i własny samochód.
- Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.
- Znajomość języka włoskiego (nie wymagana, ale mile widziana).

Prezentacja firmy

Firma MADE SOUTH jest hurtownią włoskich artykułów spożywczych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące próbne
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
przewidziane
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi