Opis stanowiska pracy

Firma rodzinna z wieloletnią tradycją w handlu zatrudni kandydatów z doświadczeniem w branży alkoholowej (wina i piwa) na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w regionie śląskim na bardzo dobrych warunkach.

Na czym polega praca Przedstawiciela Handlowego?

• aktywna praca w rynku, polegająca na budowaniu bazy klientów firmy

• utrzymywanie relacji handlowych z już obsługiwanymi klientami

• negocjowanie warunków sprzedaży

Oferujemy:

• możliwość rozwoju kariery zawodowej

• pracę w miłym i dobrze zorganizowanym zespole

• stosowne wynagrodzenie

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie co najmniej średnie

• min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• znajomość technik sprzedaży i negocjacji

• znajomość rynku win i piw premium

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• prawo jazdy kat. B

• własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Handlowe \"Bordopol\" jest jedną z najstarszych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi