Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w sprzedaży? Może chcesz się nauczyć sprzedawać? Potrafisz komunikować się z ludźmi? Szukasz pracy? Może chcesz zmienić dotychczasową?

W związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

Opis stanowiska

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów.

Prezentowanie oferty handlowej Klientom.

Przedłużanie umów z obecnymi Klientami.

Realizacja celów sprzedażowych.

Oferujemy:

- zatrudnienie bezpośrednio w Firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych,

- system bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,

- dostęp do pomocy marketingowych,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- elastyczne godziny pracy,

- pracę w dynamicznym, młodym zespole,

- możliwość awansu i utworzenie własnej grupy sprzedażowej,

- samochód służbowy.

Wymagania

- konsekwencja i nastawienie na cel,

- zdolności organizacyjne,

- wytrwałości w dążeniu do celu,

- otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

- prawo jazdy kategorii B,

- mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego

Prezentacja firmy

Telestrada S.A. jest stale rozwijającym się operatorem telekomuni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management