Opis stanowiska pracy

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych oraz akcesoriów. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy na terenie Polski północno-wschodniej

(województwa: mazowieckie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie).

Do zadań Przedstawiciela Handlowego należeć będzie:

  •      bieżąca obsługa klientów w podległym regionie,
  •      aktywne pozyskiwanie nowych firm do współpracy,
  •      zawieranie umów handlowych,
  •      obsługa biur projektowych.

Oferujemy:

  •      stabilne warunki zatrudnienia,
  •      atrakcyjne wynagrodzenie ściśle powiązane z wynikami w pracy,
  •      ciekawą prace w młodym zespole,
  •      samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.

Wymagania

  •      doświadczenie handlowe w pracy na podobnym stanowisku w branży techniki grzewczej lub sanitarnej,
  •      znajomość rynku instalacyjnego regionie
  •      znajomość topografii regionu
  •      wykształcenie min. średnie, najlepiej techniczne lub budowlane,
  •      zaangażowanie w realizację zadań handlowych,
  •      łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  •      pełna dyspozycyjność, inicjatywa, kreatywność,
  •      znajomość obsługi komputera
  •      dobra organizacja pracy,
  •      prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma Mika Plus jest polskim producentem grzejników drabinkowych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie