Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w sprzedaży? Może chcesz się nauczyć sprzedawać?

Potrafisz komunikować się z ludźmi?

Szukasz pracy? Może chcesz zmienić dotychczasową?

Współpracujesz już z branżami pokrewnymi?

Enrex Energy Sp. z o.o. – polska prężnie rozwijająca się spółka działająca na rynku usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, w związku z dynamiczną rozbudową sieci sprzedaży poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Województwo podlaskie: Łomża, Zambrów, Kolno, Grajewo, Mońki, Augustów, Suwałki, Sejny, Sokółka, Białystok, Hajnówka, Brelsk Podlaski, Siematycze

OFERUJEMY:

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie bądź umowy agencyjnej(wykaż się i zrealizuj plan sprzedaży , a otrzymasz umowę o pracę),
  • System bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
  • Dostęp do pomocy marketingowych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 zł
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Możliwość awansu i utworzenia własnej grupy sprzedażowej

WYMAGAMY:

  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Zdolności organizacyjnych,
  • Wytrwałości w dążeniu do celu,
  • Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego w branży energetycznej, telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej .

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres email.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta