Politan Sp. z o.o.  S. K.A.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora FMCG, będącą liderem w swojej branży.
Więcej informacji na www.politan.pl.

W związku z dalszym rozwojem struktur,obecnie poszukujemy
zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: woj. lubuskie ( Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski)

Obowiązki:

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami na terenie całego woj. lubuskiego. Twoim zadaniem będzie również pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad prawidłową ekspozycją produktów. Do Twoich obowiązków będą należały działania promocyjne, maksymalizacja sprzedaży, a także realizacja wartościowych i asortymentowych planów sprzedaży.

Wymagania:

Poszukujemy osoby zaangażowanej, dyspozycyjnej, cechującej się wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalnym podejściem do pracy. Idealny kandydat powinien posiadać co najmniej średnie wykształcenie, doświadczenie w prowadzeniu pojazdu oraz umiejętność obsługi komputera. Od kandydata oczekujemy nastawienia na realizację celów, samodzielności i odpowiedzialności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy. Kluczowe są dla nas także umiejętności negocjacyjne oraz analityczne. Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG poparte sukcesami, jak również kursy i szkolenia z zakresu technik sprzedaży i ekspozycji produktów, będą dodatkowymi atutami.

Korzyści ze współpracy:

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym. Gwarantujemy pracę w gronie profesjonalistów z wysokiej jakości produktem markowym o rosnącym znaczeniu na rynku, program szkoleń oraz możliwość awansu. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, komputer i łącze internetowe.