Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego na terenie woj. Kujawsko Pomorskiego, mile widziane doświadczenie w branży finansowo ubezpieczeniowej,
oferujemy pracę w kancelarii ubezpieczeniowej, praca polegająca na poszukiwaniu i obsłudze klientów na terenie woj. Kujawsko pomorskiego, oferujemy:szkolenia, laptop, telefon. Prosimy o przesyłanie CV na maila w celu
Szczegóły odnośnie warunków pracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania

•wykształcenie min. średnie
•duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
•znajomość pakietu Microsoft Office
•dokładność, systematyczność,
•Komunikatywność i zaangażowanie
•dyspozycyjność
•Umiejętność pracy pod presją czasu

Pisemne oferty zawierające CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny w językach polskim. W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późn. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kancelaria Ubezpieczeniowa (działalność brokerska i multiagencja)... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia