Opis stanowiska pracy

• Aktywne, samodzielne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych zainteresowanych energią elektryczną oraz gazem.
• Przygotowywanie ofert, odbywanie spotkań biznesowych, prowadzenie negocjacji, zawieranie umów.
• Doradztwo w zakresie naszych usług, budowanie, utrzymanie i rozwój relacji z Klientami.
• Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.
• Bieżące raportowanie aktywności

Wymagania

- wykształcenie min. średnie;
- samodzielnego i aktywnego podejścia do powierzonych zadań;
- umiejętność budowania trwałych relacji z klientami biznesowymi;
- wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizacje celów;
- prawa jazdy kat.B;
- obsługa pakietu MS Office
- posiadanie komputera w celu komunikacji internetowej;
- mile widziany samochód osobowy.

Prezentacja firmy

Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o. <br/> <br/>Jesteśmy autoryzow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja, premie zadaniowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi