Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta - czołowego dystrybutora na polskim rynku produktów z obszaru medycyny estetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela Medycznego (medycyna estetyczna). Preferowane miejsce zamieszkania: województwo mazowieckie

Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z określoną grupą klientów (gabinety/kliniki medycyny estetycznej),
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji i rozmów z klientami,
  • Aktywny rozwój sieci kontaktów biznesowych, pozyskiwanie klientów,
  • Planowanie strategii promocji produktów oferowanych przez firmę,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Współpraca z zespołem,
  • Stałe pogłębianie wiedzy na temat obszarów produktowych oraz zagadnień branżowych.

Wymagania:

  • Skoncentrowanie na odnoszenie sukcesów,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Zdolności interpersonalne (aktywne budowanie relacji z klientami),
  • Samodzielność,
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji,
  • Inicjatywa w działaniach biznesowych,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność obsługi komputera, środowisko Microsoft Office,
  • Znajomość/chęć poznania rynku medycyny estetycznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy, laptop, telefon,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Praca w przyjaznym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.