Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Plus Sp. z.o.o. to należąca do grupy ALAB sieć pracowni diagnostycznych zajmujących się diagnostyką patomorfologiczną, weterynaryjną oraz badaniami żywności i wody. Badania te realizowane są przez zespół specjalistów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich w kraju i za granicą. Grupa Alab jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy). Wypracowane rozwiązania i technologie sprawdzane w innych krajach są wdrażane w życie w Polsce przez grupę ALAB służąc rozwojowi nowoczesnej diagnostyki z korzyścią dla pacjentów i lekarzy.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa mazowieckiego,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,
  • realizacja planu sprzedaży,
  • przygotowanie ofert i ich prezentowanie,
  • doradztwo w obszarze doboru zakresu badań żywności i wody.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług laboratoryjnych w zakresie badań żywności i wody,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane: technologia żywności, biologia, towaroznawstwo lub pokrewne),
  • znajomość podstaw prawa żywnościowego,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • wysokie umiejętności handlowe i interpersonalne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • jasną ścieżkę rozwoju zawodowego zwiększającą poziom odpowiedzialności oraz region działania,
  • pracę w nowoczesnym, nowo otwartym Laboratorium Badawczym mieszczącym się w Zielonce,
  • kartę Multisport,
  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin,
  • uczestnictwo w nowym projekcie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.