Przedstawiciel Handlowy

Euro Holding Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

StarNet Telecom Sp. z o.o. działa w branży telekomunikacyjnej od 2001 roku, świadcząc nowoczesne usługi telekomunikacyjne w blisko 200 nieruchomościach biurowych i handlowych na terenie całej Polski.  Jako właściciel i projektant jednej z największych sieci światłowodowych w Warszawie, spółka oferuje różnorodne, kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla klientów biznesowych, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak i budowy a następnie zarządzania infrastrukturą teletechniczną.

W chwili obecnej poszukujemy aktywnych oraz ambitnych Kandydatów na stanowisko:

( usługi telekomunikacyjne)

Miejsce pracy: Warszawa

Kogo szukamy?

  • Szukamy energicznej, gotowej na wyzwania osoby, która dołączy do naszego działu sprzedaży na stanowisko Przedstawiciel Handlowy
  • Nic nie szkodzi, jeśli nie masz doświadczenia w branży telekomunikacyjnej. W naszej firmie każdy zawdzięcza swój sukces pracy zespołowej i uzdolnieniom, doświadczenie ma drugorzędne znaczenie.

A przy tym posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (ostatni rok);
  • Nastawienie na długofalową współpracę;
  • Chęć rozwoju osobistego i zdobywania nowego doświadczenia;
  • Dobrą organizacja pracy;
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność;
  • Dużo motywacji do pracy oraz nastawienia na osiąganie sukcesów;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Entuzjazm, optymizm, konsekwencję i wytrwałość;
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana ;

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz sprzedaż oferowanych usług;
  • Prowadzenie negocjacji z Klientami, przygotowywanie ofert handlowych oraz propozycji współpracy;
  • Budowanie oraz aktualizowanie bazy kontaktów handlowych;
  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami;
  • Wsparcie merytoryczne członków zespołu, w związku z realizowanymi projektami.

Jeśli:

  • Chcesz osiągać sukcesy, pracując w zgranym i zaangażowanym zespole,
  • Szukasz ciekawej i ambitnej pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy,
  • Oczekujesz wynagrodzenia adekwatnego do wkładu pracy i doświadczenia (pensja zasadnicza + atrakcyjna prowizja).
  • Dodatkowe benefity takie jak: wyjazdy integracyjne, karta MULTISPORT, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, lekcje języka angielskiego lub hiszpańskiego w siedzibie firmy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Elektronika / Telekomunikacja