Przedstawiciel handlowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. PHA/076/KGŁ

Zadania:

  • Rozwijanie biznesu poprzez budowanie długofalowej formy współpracy z przydzielonymi klientami
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży zgodnie z postawionymi celami
  • Opracowywanie strategii sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Negocjacje warunków współpracy, przygotowywanie ofert, opiniowanie umów
  • Planowanie i realizacja bezpośrednich spotkań z klientami
  • Monitorowanie potencjalnego rynku
  • Przygotowywanie bieżących raportów w oddziale, planów pracy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od wyników pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials