Opis stanowiska pracy

Największa niezależna sieć serwisów ogumienia i automechaniki Partner Opony Polska poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych serwisów i klientów flotowych dla sieci POP
  • Budowanie długotrwałych relacji z serwisami oraz klientami flotowymi
  • Wsparcie procesów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie szkoleń oraz wdrażanie promocji
  • Kontrola standardów zachowania jakości oraz procedur obsługi klientów w serwisach POP
  • Zapewnienia klientom wsparcia z zakresu doradztwa produktowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami

Wymagania:

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Dobra umiejętność obsługi programu MS Excel oraz MS Word
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym
  • Silna motywacja na realizację celów sprzedażowych
  • Kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Dyspozycyjność i wysoka samodyscyplina
  • Znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do częstych podroży po Polsce

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Uczestnictwo w systemie szkoleniowym
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel. kom.)

Prezentacja firmy

Ogólnopolska sieć serwisów ogumienia i automechaniki.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne