przedstawiciel handlowy

WESTRAND Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy spełnienia niektórych wymagań kwalifikacyjnych:
1. Znajomość zagadnień gospodarki odpadowej.
2. Znajomości problematyki oczyszczania ścieków.
3. Orientacja w zagadnieniach chemii procesowej.
4. Orientacja w problemach zanieczyszczenia środowiska,
5. Znajomość zagadnień toksykologii środowiska.
6. Znajomość zagadnień chemii i biologii środowiska.
7. Wykształcenia chemicznego lub pokrewnego.
Mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle.

Oferujemy:
Prace na pełny etat.
Samochód służbowy.
Szkolenia krajowe i zagraniczne.
Wynagrodzenie stałe powiązane z uzyskiwanymi efektami.

Wymagania

Dodatkowe wymagania:
Umiejętność samodzielnej pracy, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.
Zdolności komunikacyjne – łatwość nawiązywania kontaktów.
Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i łatwość uczenia się.
Dyspozycyjność. Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
Płynna znajomość co najmniej jednego języka obcego (angielski, francuski, rosyjski).
Prawo jazdy.

Prezentacja firmy

branża ochrony środowiska

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska