Opis stanowiska pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY będzie działał na terenie całej Polski. Do jego podstawowych zadań należeć będą:

  • realizacja celów sprzedażowych,
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami,
  • wizyty u klientów, badanie ich oczekiwań, prezentacja oferty,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych urządzeń.

OFERUJEMY

  • po okresie próbnym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • szkolenia,
  • możliwości szkolenia i rozwoju zawodowego.

Wymagania

  • jeśli masz co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • jeśli znasz branżę urządzeń medycznych lub laserowych,
  • jeśli masz prawo jazdy,
  • jeśli znasz jęz. angielski w stopniu umożliwiającym czytanie tekstów specjalistycznych,
  • jeśli jesteś samodzielna/y i umiesz zorganizować własny czas pracy,
  • jeśli jesteś dyspozycyjna/y, komunikatywna/y i cechuje Cię wysoka kultura osobista,

wyślij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

LASER PROJEKT 2000 z siedzibą w Warszawie jest firmą specjalizującą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne