Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych placówek
  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych
  • Dokonywanie bieżących analiz , raportowanie
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Podpisywanie umów handlowych
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • rozbudowę sieci partnerów handlowych
  • strategię rozwoju współpracy z partnerami
  • obserwację działań konkurencji i branżowych trendów

Wymagania :

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samochód do celów służbowych
  • Telefon komórkowy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( stałe + premia)
  • Szkolenia
  • Pakiet usług medycznych

Prezentacja firmy

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy liderem w branży wys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing