Przedstawiciel Handlowy

Ewimar Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działalność firmy Ewimar Sp. z o.o. obejmuje projektowanie, produkcję i sprzedaż urządzeń elektronicznych z szeroko pojętej branży zabezpieczeń .

Celem naszej działalności jest dostarczanie indywidualnych, niezawodnych i kompletnych rozwiązań systemowych dla poszczególnych obszarów branży zabezpieczeń.

Zatrudniamy wysokiej klasy inżynierów stale pracujących nad udoskonalaniem i tworzeniem nowych innowacyjnych produktów i rozwiązań. Specjaliści działu handlowego ustawicznie podnoszę swoje kwalifikacje i służą wsparciem naszym Partnerom Handlowym w procesie sprzedaży.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Oferujemy :

  • Dobrą atmosferę pracy w firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Odpowiednie warunki i narzędzia pracy (telefon,laptop,samochód)
  • Gwarancję stabilności i stałości zatrudnienia

Wymagania

  • Warunek konieczny to minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży zabezpieczeń lub elektrotechnicznej
  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami firmy
  • Budowanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów
  • Współtworzenie i realizowanie planów sprzedaży
  • Uczestnictwo w spotkaniach handlowych i szkoleniach produktowych

Prezentacja firmy

Spółka Ewimar rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku i od tego czasu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Podstawa plus premia uzależniona od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja