Opis stanowiska pracy

Czym się będziesz zajmował:

  • prezentacją funkcjonalności systemu INFORLEX.PL
  • doradzaniem i szkoleniem klientów z wdrażanego produktu elektronicznego
  • aktywnym pozyskiwaniem nowych oraz zwiększaniem wartości kontraktów u obecnych klientów

Co otrzymasz od Nas:

  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja bez ograniczenia!
  • prowizję płatną za każde zamówienie
  • asystenta handlowego
  • dodatkowe premie za zrealizowane spotkania
  • bazy potencjalnych klientów
  • udział w konferencjach branżowych
  • bogaty pakiet szkoleń wdrażających oraz mentoring
  • kartę multisport
  • dużą swobodę działania

Co oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętność samodzielnego planowaniu czasu pracy, samodyscypliny
  • samodzielność w prowadzeniu prezentacji produktowych i procesu negocjacji
  • posiadania prawo jazdy kat. B oraz własnego samochodu
  • współpraca na zasadach B2B

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing