Opis stanowiska pracy

Enrex Energy Sp. z o.o. działająca na rynku usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, w związku z dynamiczną rozbudową sieci sprzedaży bezpośredniej poszukuje osób na stanowisko:

OFERUJEMY:
- Współpracę na podstawie umowy zlecenia bądź umowy agencyjnej dla najlepszych umowa o pracę ,
- System bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
- Dostęp do pomocy marketingowych ,
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 2000 zł do...
- Elastyczne godziny pracy
- Pracę w dynamicznym i młodym zespole
- Możliwość awansu i utworzenia własnej grupy sprzedażowej

WYMAGAMY:
- Wykształcenia minimum średniego,
- Zdolności organizacyjnych,
- Wytrwałości w dążeniu do celu,
- Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- Mile widziane prawo jazdy kategorii B
- Mile widziane doświadczenia w pracy przedstawiciela handlowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi