Opis stanowiska pracy

Firma Osadkowski SA skupia wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie otaczającej rzeczywistości nadając jej nowe kierunki. Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i chęcią rozwoju stanowią o sile naszej firmy. Kierujemy się zasadami prawości i uczciwości budując partnerskie relacje w biznesie.

W związku z rozwojem spółki obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

do sprzedaży środków do produkcji zwierzęcej

Miejsce pracy: jeden z poniższych regionów

Regiony: mazowieckie, podlaskie

Region: warmińsko-mazurski

Wymagania:

  • Przynajmniej 3-letnie doświadczenie w handlu w terenie (rynek rolny)
  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Znajomość rynku hodowli zwierząt (trzoda chlewna, drób, bydło, konie)
  • Znajomość produktów do produkcji zwierzęcej, żywienie zwierząt
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • Ugruntowane zdolności organizacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Sprzedaż środków do produkcji zwierzęcej
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Termin składania aplikacji: 20.04.2017

W liście motywacyjnym proszę krótko opisać doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie z branży rolnej.

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Rolnictwo