Przedstawiciel Handlowy

LeasingTeam Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: 0015518
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów (sprzedaż tworzyw sztucznych),
  • prognozowanie / planowanie zasobów magazynowych,
  • nadzór nad magazynem,
  • przygotowywanie dokumentów magazynowych oraz przewozowych (WZ, CMR, etc.).

Oczekiwania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe w branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem (nie jest wymogiem koniecznym).

Oferta:

  • umowa o pracę,
  • narzędzia do pracy (samochód etc.)
  • opieka medyczna,
  • szkolenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.