Opis stanowiska pracy

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie, rzetelność, wytrwałość i uczciwość w wykonywaniu zadań
  • mobilność, prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku branży motoryzacyjnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w profesjonalnym zespole o wieloletniej tradycji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania

Prezentacja firmy

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Ssang Yong, Renault i Dacia. Grupa Wiec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy