Przedstawiciel handlowy

F.H.U. Forto

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma wprowadzająca nowatorskie rozwiązania na rynek Polski - prawdopodobnie jako jedyna w kraju obsługuje swoich klientów w sposób tak bardzo kompleksowy pod względem finansowo-ubezpieczeniowym i jednoczesnie odszkodowawczym. Praca polega na pozyskiwaniu i obsłudze klientów firmy :)

Oferta pracy skierowana jest do osób po 25.roku życia, o miłej aparycji, kreatywnych, komunikatywnych i tych, które chcą od życia czegoś więcej...

Oferujemy:

  • darmowe szkolenia
  • mozliwość ciągłego rozwoju
  • stabilność zatrudnienia
  • nienormowany czas pracy
  • ponadprzeciętne zarobki - uzależnione od ilości godzin pracy w miesiącu
  • atrakcyjne możliwości awansu zawodowego
  • bogaty system premii oraz nagród motywacyjnych

Oferta pracy skierowana jest do osób mieszkających na terenie województwa małopolskiego i ościenych.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się kompleksową obsługą klienta pod względem ubez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi