Opis stanowiska pracy

Firma Grzejnikiszklane zajmująca się handlem nowoczesnymi systemami grzewczymi poszukuje pracowników na stanowisko:
-Przedstawiciel Handlowy

Do obowiązków będzie należało:
-Prezentowanie nowoczesnego systemu grzewczego na spotkaniach z potencjalnymi klientami w całej południowej części Polski.
-dokonywanie pomiarów w celu zamontowania systemów grzewczych.
- organizacja materiałów od dostawców do wykonania systemów grzewczych.

Oferujemy:
-Umowa o Pracę (Pełen Etat)!
-Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
-po okresie próbnym samochód służbowy do dyspozycji.

osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Wymagania

-Komunikatywność
-Doświadczenie w sprzedaży
-znajomość podstawowych zagadnień związanych z elektryką
-prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Nowoczesne systemy grzewcze

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
PROWIZJA 10%
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi